Astrologija

Antrosios jaunesniosios grupės kalbos raidos pamokos apie pasaką „Kurštinė pirštinė“ santrauka. Pastabos kalbos raidos pamokai pagal pasaką „Kurštinė pirštinė“ Pastabos kumštinės kumštinės kalbos raidos pamokai

Antrosios jaunesniosios grupės kalbos raidos pamokos apie pasaką „Kurštinė pirštinė“ santrauka.  Kalbos raidos pamokos pagal pasaką santrauka

Maršrutas organizuota mokymosi veikla

2 jaunių grupei"Draugystė"

Edukacinė sritis: "Kūryba"

Subaritis : Kintamasis komponentas „Mažieji menininkai“

Tema: Pasakos „Kurštinė“ dramatizacija(pirštų teatras).

Tikslas: Tikslas: p plėsti vaikų teatro ir žaidimo patirtį. Išmokite perduoti charakterio bruožai pasakų personažai, naudojantys veido išraiškas ir gestus. Ugdykite susidomėjimą teatro veikla sukelti emocinį atsaką, norą dalyvauti dramatizavimo žaidimuose.

Žodyno darbas (dvikalbis komponentas): Kolgaptar pirštinė

APIE įranga: pasakos „Rukavička“ herojai – pirštų teatras, žaislai.

Veiklos etapai

Mokytojo veiksmai

Vaikų užsiėmimai

Motyvuojantis

paskata

Vaikinai, patikrinkime paštą, ką mums šiandien atnešė paštininkas?

Laikraščiai, žurnalas ir laiškas, įdomu iš ko? Iš Senojo girininko.

Jie domisi.

Organizacinis

Paieška

Sveiki, mieli vaikinai!

Tau rašo senis iš miško. Kviečiu apsilankyti pasakų miške.

Mano miškas nėra paprastas, jis stebuklingas ir koks! Norėdami sekti visus kelius, turite būti atsargūs. Siunčiu jums burtų lazdelę, kad padėtumėte.

Vaikinai, eikime aplankyti Senio – miško berniuko?

Ar žinai, kaip elgtis miške? Teisingai, vaikinai, mes turime rūpintis gamta ir jos gyventojais ir ją saugoti.

pamojuosiu su burtų lazdele 1,2,3 ir lėtai ratu.

Koks gražus miškas!

Vaikinai, pažiūrėkite, kas rieda taku (Kolobokas)

Kolobok dainuoja dainą:

Aš bandelė, bandelė

Tvartas buvo nušluotas palei statinės dugną,

Palikau senelį, palikau močiutę

Ir aš tave paliksiu!

Kolobokas: „Gerai, sek paskui mane!

Einame taku, yra medis. Koks šio medžio pavadinimas?

Kas kabo ant eglutės (žaisliukas).

O, vaikinai, pažiūrėkite, žaisle yra maži gyvūnai (atsidarome, skamba muzika iš muzikinės dėžutės).

Iš kurio teatro

Kas gali atspėti, iš kurios pasakos šie veikėjai?

Kuris veikėjas čia keisčiausias?

Einame per mišką ir randame kumštinę pirštinę. Vaikinai, kas pametė kumštinę?

(Kas rėkia iš už miško)

Aš jį praradau! (Už širmos pasirodo senis – miško berniukas).

Sveiki bičiuliai! Smagu, kad radai, ilgai ieškojau! Pamečiau ir kumštinę praeitą žiemą, dabar jas nešiosiu žiemą.

Ačiū vaikinai! Senis yra miško berniukas, ar žinote pasaką apie kumštinę pirštinę? Nr.

Mes jums pasakysime ir parodysime.

Kviečiame visus miškininkus

gyvūnai pasirodymui,

Pasaka prasideda!

Pasakos „Kurštinė“ dramatizacija

Senasis miško žmogus dėkoja vaikams.

Vaikinai buvo menininkai

Ir jūs, vaikinai, parodėte pasaką,

Menininkai buvo labai geri

Ploskime vieni kitiems iš visos širdies.

Klausykite teksto raidžių.

Jie sutinka eiti.

Jūs negalite laužyti šakų, negalite kūrenti laužo, negalite mesti šiukšlių)

Vaikai mato bandelę.

Nepalik mūsų, Kolobokai, parodyk kelią į seno miško žmogaus trobelę.

Silkė

Pirštų teatras.

"Maša ir lokys"

Vilkas

Vaikai atsako, tai ne aš (mes).

Jie sveikinasi.

Jei norite, pasirinkite pasakos herojus.

Jie dramatizuoja pasaką ir stengiasi būti emocingi.

Refleksiškai

korekcinis

Vaikai nusilenkia ir prisistato. Žiūrovai ploja rankomis ir šaukia „Bravo“.

Senas miško žmogus gydo vaikus ir išeina.

Tikėtinas rezultatas:

Atgaminti : noras pasirodyti prieš publiką ir bendraamžius

Suprask: Kaip mėgdžioti charakteringus veikėjų veiksmus (kiškis šokinėja, pelė cypia, šuo loja ir pan.).

Taikyti: privatus teatro ir žaidimų patirtis.

Kalbos raidos pamoka

Bendra mokytojo ir vaikų veikla.
Pasakoja ukrainiečių liaudies pasaką
„Rukavička“ (su 2-osios jaunesniosios grupės vaikais)

Moskaluk Irina Ivanovna, 15 darželio auklėtoja
Lomonosovskio rajonas, Leningrado sritis

Technologijos: sveikatos išsaugojimas, IRT.

Integracija edukacines sritis: „Grožinės literatūros skaitymas“, „Bendravimas“

Tikslas: pasakos žanro kūrinių suvokimo susidomėjimo ir poreikio formavimas.

Užduotys:

  1. Ugdyti gebėjimą klausytis ir suprasti pasakos žanro kūrinius.
  2. Ugdykite gebėjimą emociškai reaguoti į įsivaizduojamus įvykius ir stebėti veiksmo raidą.
  3. Pataisykite gyvūnų vardus pasakose: pelė - norushka, zuikis - šokinėja, lapė - sesuo, vilkas - spragtelėkite dantimis, lokys - garsiai riaumoja.
  4. Įtraukite vaikus į pokalbį išklausę pasaką su animacija.
  5. Ugdykite gebėjimą vesti dialogą su mokytoju: išklausykite ir supraskite užduotą klausimą, aiškiai į jį atsakykite, kalbėkite įprastu tempu, nepertraukdami mokytojo kalbėjimo.
  6. Ugdykite gebėjimą dramatizuoti pasaką naudojant įvairius teatro tipus.
  7. Ugdykite meninį suvokimą.
  8. Praturtinkite vaikų žodyną.

Preliminarus darbas:

  1. Savarankiškai sukurta animacija bendra veikla mokytojas ir vaikai pasakoja ukrainietiškai liaudies pasaka„Rukavichka“, naudojant interneto išteklius ir mokytojos M. P. Ganičevos IKT kūrimą.
  2. Kūno kultūros pamokos rašymas.

Medžiaga:

  • Nešiojamas kompiuteris.
  • Savarankiškai sukurta animacinė parama bendrai mokytojo ir vaikų veiklai.
  • Įvairovė skirtingi tipai teatras pagal pasaką „Rukavichka“.

Vaikai užsiima savarankiška veikla, mokytojas įjungia nešiojamąjį kompiuterį ir patraukia vaikų dėmesį, ekrane pasirodo pyragas Kuzya (1 priedas)

Pedagogas: Vaikai, pažiūrėkite, kas atėjo pas mus? Tai Kuzya pyragas. Ar atpažinote jį?

Vaikų atsakymai: Taip.

Pedagogas: ir Kuzya atėjo ne vienas, jis pakvietė draugus pas mus.

Ekrane pasirodo skaidrė su pelės paveikslėliu. (1 priedas)

Pedagogas: kas čia?

Vaikų atsakymai: pelė.

Pedagogas: Kaip manote, kur gyvena šis mažas pilkas svečias?

Vaikų atsakymai: audinėje.

Pedagogas: Prisiminkite, kaip pelė vadinama pasakose?

Vaikų atsakymai: Pelė yra kalė.

Ekrane pasirodo skaidrė su zuikio nuotrauka (1 priedas)

Pedagogas: Ir kas tai yra?

Vaikų atsakymai: zuikis

Pedagogas: Kaip manote, kur gyvena šis pūkuotas gyvūnas?

Vaikų atsakymai: Miške.

Pedagogas: taip, zuikis gyvena miške po krūmu. Kaip tai paprastai vadinama pasakose?

Vaikų atsakymai: zuikis - šokinėja.

Ekrane pasirodo skaidrė su lapės paveikslėliu (1 priedas)

Pedagogas: Ir kas tai yra?

Vaikų atsakymai: lapė

Pedagogas: Kaip dažniausiai pasakose vadinama lapė?

Vaikų atsakymai: lapė – sesuo.

Ekrane pasirodo skaidrė su vilko paveikslu (1 priedas)

Pedagogas: Ir kas tai yra?

Vaikų atsakymai: vilkas.

Pedagogas: Kaip pasakose paprastai vadinamas vilkas?

Vaikų atsakymai: vilkas – spragtelėja dantys.

Ekrane pasirodo skaidrė su lokio nuotrauka (1 priedas)

Pedagogas: Ir kas tai yra?

Vaikų atsakymai: turėti.

Pedagogas: Kaip pasakose vadinamas lokys?

Vaikų atsakymai: lokys - garsiai riaumoti.

Pedagogas: Taip, vaikai, visi šie gyvūnai gyvena miške pasakoje. Ar norėtumėte patekti į pasakų mišką?

Vaikų atsakymai: Taip.

Pedagogas: visi kelkimės ir eikime į mišką.

Mokytojas ant krūtinės ant kaspinėlių užsideda gyvūnų paveikslėlius ir apverčia juos pagal kūno kultūros pamokos tekstą. norimą paveikslėlį: pelės, zuikiai, lapės, vilkai ir lokiai.

Kūno kultūros minutė

Mums šiek tiek svaigo galva

Ir visi atsidūrė miške.

Maža pelė prabėgo pro šalį

Visi susėdome

Jie mūsų neatpažino.

Šokinėjantis zuikis sėdėdamas po krūmu

O bailys vis dairosi aplinkui.

Ramiai važiavome

Ir jie jo neišgąsdino.

Foxy sesuo artėja link mūsų taku,

Užmerksime visas akis

Ir ji mūsų neras.

Ir štai vilko dantų spragtelėjimas!

Mes nenorime su juo susitikti

Mes nuo jo pabėgsime!

Staiga turėti tegul garsiai riaumoti,

Pažiūrėk į mus!

Ir vėl sukamės

Ir visi pateko į grupę!

Pedagogas: Pasakyk man, kur visi šie gyvūnai galėtų gyventi pasakoje?

Vaikų atsakymai: trobelėje, namelyje, namelyje ir pan.

Ekrane pasirodo skaidrės su pasakų namų ir bokšto vaizdais, vaikai prieina prie nešiojamojo kompiuterio (1 priedas)

Pedagogas: Taip, vaikai, visi gyvūnai galėtų gyventi ir pasakų namelyje, ir bokšte. Ar manote, kad gyvūnai gali gyventi kumštine pirštine?

(Vaikų atsakymai)

Ekrane pasirodo skaidrė su rudojo Kuzi nuotrauka (1 priedas)

Pedagogas: Mūsų draugas Kuzya brauniukas atnešė mums pasaką apie mažą kumštinę pirštinę, kuri žiemą tapo miško žvėrių nameliu. Atsisėskite, pradėkime. Aš jums papasakosiu pasaką, kurioje visi gyvūnai gyveno kartu ne tik kažkur, o kumštine, tarsi name! Pasaka vadinasi „Kurštine“

Mokytojas pasakoja pasaką su animacijos akompanimentu (1 priedas)

Pedagogas: Kaip manote, ar tokia istorija gali nutikti iš tikrųjų, ar tai fikcija?

Vaikų atsakymai: Tai fikcija.

Pedagogas: Taip, istorija apie kumštinę pirštinę yra fikcija, pasaka. Ar tau patiko pasaka?

Vaikų atsakymai: Taip.

Pedagogas: prisimeni pasakos pavadinimą?

Vaikų atsakymai:"kumštinė pirštinė".

Pedagogas: kas pirmasis apsigyveno kumštinės pirštinės namuose?

Vaikų atsakymai: Pelė yra kalė.

Ekrane pasirodo skaidrė su pelės atvaizdu (1 priedas)

Pedagogas: kas seka pele?

Vaikų atsakymai: zuikis - šokinėja.

Skaidrėje pasirodo zuikis (1 priedas)

Pedagogas: kas seka zuikį?

Vaikų atsakymai: lapė – sesuo.

Skaidrėje pasirodo zuikis (1 priedas)

Pedagogas: kas seka lapę?

Vaikų atsakymai: vilkas – spragtelėja dantys.

Ant skaidrės pasirodo vilkas.

Pedagogas: kas seka vilką?

Vaikų atsakymai: lokys - garsiai riaumoti.

Ant skaidrės pasirodo lokys (1 priedas)

Pedagogas: taip, į kumštinę pirštinę susirinko daug gyvūnų. Jie nesiginčijo, gyveno taikiai, kaip sakoma: „Ankštomis sąlygomis, bet ne įžeidimu“. Tai reiškia, kad ir artimai, bet draugiškai, be ginčų.

Skaidrėje pasirodo pyragas Kuzya (1 priedas)

Pedagogas: o štai mūsų pyragas Kuzya. Padėkokime jam už pasaką ir pakvieskime dar kartą apsilankyti. nauja pasaka. Iki pasimatymo, Kuzya!

Vaikų atsakymai: Iki pasimatymo, Kuzya!

Pedagogas: vaikai, vaidinkime savo teatre Kumštinės pasaką.

Vaikai, jei pageidauja, dramatizuoja pasaką „Kurštinė“, naudodami skirtingus teatro tipus pagal savo pomėgius. Vaikai grįžta į savarankišką veiklą.

Pamokos apie kalbos raidą santrauka antroje jaunesnė grupė

Ukrainiečių pasakos „Rukavichka“ skaitymas

Tikslas: toliau ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų gebėjimą klausytis pasakos, sekti veiksmo raidą, įsijausti į kūrinio veikėjus.

Užduotys:

  • Palaikykite vaikų norą teatrališkai ir žaidybinei veiklai; (pažinimas).
  • Toliau mokyti gebėjimo vesti dialogą su mokytoju: išklausyti ir suprasti užduotą klausimą, atsakyti į jį; (bendravimas).
  • Naudodamiesi modeliavimu, skatinkite išraiškingo ir emocinio pasakų vaizdų perdavimo įgūdžių ugdymą.
  • Ugdykite reagavimą, norą padėti kitiems (socializacija, bendravimas)
  • Ugdykite susidomėjimą meno kūriniu.

Preliminarus darbas:

Rusų liaudies pasakos „Rukavichka“ skaitymas

Pokalbis su vaikais apie jų skaitomą kūrinį

Fizinių pratimų mokymasis

Įranga: įvairių spalvų ir dydžių puodeliai (pilka, balta, oranžinė, ruda, didelė pilka ir ruda); paveikslėlių knyga „Teremok“, pėdsakai, ekranas.

Pamokos eiga

Pedagogas: - Vaikinai, pažiūrėkite į vėžes.Eikime šiais takais ir pažiūrėkime, kur jie veda. (Vaikai vaikšto šalia išdėliotų pėdsakų trafaretų.)

Kur jie mus nuves? Kažkoks sniego pusnys! Aš dabar prieinu arčiau ir pažiūrėsiu, kas ten yra, o tu atsisėsk ir pailsėsi.

O, tai pasaka!

Teatro spektaklis pagal pasaką „Rukavichka“. (Pasakotojas – mokytojas, lėlininkas-auklėtojas).

Senelis ėjo per mišką, o šuo bėgo paskui jį. Senelis vaikščiojo, vaikščiojo ir numetė kumštinę. Štai bėga pelė, įsėdo į kumštinę pirštinę ir sako:

Čia aš gyvensiu.

Zuikis bėga. Jis pribėgo prie kumštinės ir paklausė:

Pelė yra draskytojas. Ir kas tu esi?

O aš pabėgęs zuikis. Įleisk ir mane!

Eik.

Jų jau yra dvi. Lapė bėga:

Kas, kas gyvena kumštine?

Pelė – draskykė, zuikis – bėgikas. Ir kas tu esi?

O aš esu sesuo lapė. Įleisk ir mane!

Ten jie jau sėdi trys. Štai bėga viršūnė – taip pat link kumštinės pirštinės ir klausia:

Kas, kas gyvena kumštine?

Pelytė – draskykė, zuikis – mažas bėgikas, o lapė – mažoji sesutė. Ir kas tu esi?

O aš viršūnė – pilka statinė. Įleisk ir mane!

Tai eik!

Šis irgi pateko. Jų jau yra penkios.

Ir tada pradėjo trūkinėti šakos: išlipa meška, taip pat prieina prie kumštinės pirštinės ir riaumoja:

Kas, kas gyvena kumštine?

Pelytė – draskykė, zuikis – mažas bėgikas, lapė – sesuo, viršus – pilka statinė. Ir kas tu esi?

Gu-gu-gu, jūsų čia per daug! O aš esu meška – tėvas. Įleisk ir mane!

Kaip mes galime tave įleisti? Juk jau ankšta.

Taip kažkaip!

Na, pirmyn, tik nuo krašto!

Šis irgi pateko. Buvome šešiese, o ten buvo taip daug žmonių, kad kumštinė pirštinė tuoj plyš.

Tuo tarpu senelis pasigedo – kumštinės pirštinės nebuvo. Tada grįžo jos ieškoti. Ir šuo pabėgo į priekį. Ji bėgo, bėgo ir žiūrėjo – kumštinė pirštinė gulėjo ir judėjo. Tada šuo:

Oho ooo!

Gyvūnai išsigando, išsiveržė iš kumštinės pirštinės ir pasklido po mišką. O senelis atėjo ir paėmė kumštinę.

Fiziniai pratimai.

Klausimai apie pasaką:

Vaikinai, prisiminkime, kas pametė kumštinę pirštinę. Kas pirmasis gyveno pirštinėje? Taip, mažoji pelytė. Kokios spalvos ir dydžio bus apskritimas? Kodėl pilka ir maža?

Paskui mokytojas pabrėžia, kad tik draugiški gyvūnai gali gyventi kartu ir nesipykti. Leisk man parodyti tau, koks tu draugiškas. Norėdami tai padaryti, stovėsime ratu, laikydami rankas ir šypsodamiesi vienas kitam. (Skamba muzika). O kokį personažą skamba melodija (linksmai, žaismingai, šokamai). Puiku vaikinai.

Programos turinys:
1. Forma Teigiamas požiūrisį pasaką, išmokyti emocingai reaguoti į tai, kas vyksta.
2. Išsaugoti norą žaisti su pasaka, domėtis dramatizavimu, įvaldyti jos elementus.
3. Išmokykite vaikus susieti žaidimo veiksmus ir išraiškingus judesius su žodžiais (kalba judesyje)
4. Išmokykite vaikus suprasti ir įsiminti trumpus eilėraščius, eilėraščius, posakius ir pasakų pabaigas.
5. Stiprinti vaikų gebėjimą deklamuoti poeziją rankomis.
6. Kalbinio kvėpavimo, balso, kalbos išraiškingumo darbas.
7. Ugdykite draugišką požiūrį į gyvūnus, mokėjimą žaisti kartu.
Medžiaga pamokai:
Pasaka "Ryaba višta" (lėlės-žaislai), kumštinė žaislas dramatizacijai, kaukės, kuodukai su elastinėmis juostomis pasipuošti.

Medžio žaislai miškui vaizduoti.
Preliminarus darbas:
1. Susipažinimas su pasakomis „Vištytė su kišenėmis“, „Kurštinė pirštinė“ kalbos raidos, kitų rūšių užsiėmimų ir pasakų panaudojimo savarankiškame žaidime užsiėmimuose.
2. Domėjimosi dramatizmu rodymas, puošimas, dramatizavimo elementų įsisavinimas.
3.Gebėjimo koreliuoti žaidimo veiksmus ir išraiškingus judesius su žodžiais ugdymas.
4. trumpų eilėraščių, eilėraščių, eilėraščių su judesiais mokymasis.
5. Lauko žaidimo „Meškiukas ir zuikiai“ mokymasis žodžiais.
Pamokos eiga:

Pedagogas: „Vaikai, šiandien eisime aplankyti pasakų.
Sklandžiu keliu,
Vienas-du-vienas, vienas-du-vienas
Sklandžiu keliu,
Mūsų kojos pavargusios.
mes esame guli, guli, guli
Taigi mes radome pasaką!
(Pasaka „Vištiena Ryaba“ ruošiama ant kilimo - lėlės - žaislai, megztas teatras.)
Vaikai susėda ant kilimo, klausosi ir kartu su mokytoja pasakoja istoriją.
Pasakos pabaiga: „Jie pradėjo gyventi, gyventi ir daryti gerus dalykus!
Pedagogas: „Smagiai praleidome laiką apsilankę pasakoje, bet reikia judėti toliau“
Pedagogas: „Dabar žiema, daug sniego, pažiūrėkite į sniego kalnelį!
Eilėraščių pasakojimas rankomis:
„Ir ant kalno sniegas, sniegas,
O po kalnu miega lokys.
Tyliai, tyliai, netriukšmaukite!"
Pedagogas: „Vaikai, eikime ilgiau.
„Vaikštome per sniego pusnis,
Pakelkite kojas aukščiau.
Mes vaikščiojome labai ilgai,
Mūsų mažos kojytės pavargusios!" (pagrindinių emocijų raiškos tyrimas)
Pedagogas: „Vaikai, mes atėjome į mišką.
Labas miške,
Nuostabus miškas,
Pilna pasakų ir stebuklų!" (darbas su balsu)
Vaikai sniege randa kumštinę pirštinę.
Pedagogas: „Vaikai, kieno tai pametė, kaip vadinasi pasaka apie senelį ir kumštinę?
Pedagogas: „Protingos pasakos ir žavesys

Jie gyvena šalia mūsų,

Pasaka yra čia, o pasaka yra čia!

Lauko žaidimas „Meškiukas ir zuikiai“

Pedagogas: „Per mišką vaikščiojo drąsūs zuikiai,

Drąsūs pabėgę zuikiai.

O meška miegojo duobėje.

Zuikiai pribėgo arčiau

Zuikiai tyliai dainavo:

„Ei, brangioji, kelkis

Ir vykite zuikius!"

Vaikai taria žodžius ir atlieka judesius pagal žodžius.

Pedagogas: „Ir lokys tyli,

Nieko nesako.

Zuikiai pribėgo arčiau

Zuikiai garsiai dainavo,

„Ei, brangioji, kelkis,

Ir pasivikite zuikius!"

"Ir lokys urzgia,

Ir kaip jis bėga paskui kiškius:

„Taip, mus pagavo, baigėme žaidimą!

Vaikai: "Meškiukas, brangioji, atleisk man,

Meška, meška, paleisk!

Žaidimas kartojamas 2-3 kartus!

Kristina Šlemova

Pamokos apie kalbos raidą antroje jaunesniojoje grupėje santrauka« Kumštinė pirštinė»

Užduotys: - supažindinti vaikus su rusų liaudies kūryba pasaka« Kumštinė pirštinė»

Išmokite teisingai įvardyti herojus pasakos;

Išmokite mėgdžioti įpročius miško gyventojai, imituoti gyvūnų balsus;

- lavinti smulkiąją motoriką, atmintis, dėmesys, mąstymas;

Ugdykite gebėjimą derėtis tarpusavyje

Įranga: kumštinės pirštinės, pasaka flanelgrafe, gyvūnai pasaka, miškas

Pamokos eiga:

Sveiki, vaikinai, eidama į darželį pamačiau kažkieno kumštinę pirštinę. Ar tai ne tavo?

Pažiūrėkime, ar tai kam nors tiks. Pirštų žaidimas „Maša užsidėjo kumštinę“

„Maša užsidėjo kumštinę pirštinę,

O, kur aš einu?

Nėra piršto, jo nebėra,

Matyt, neįėjau į namus,

Maša paėmė kumštinę pirštinę

Žiūrėk, radau.

Sveiki, pirštu,

Kaip laikaisi?"

Vaikinai, žiūrėk, ten irgi kažkieno kumštinė pirštinė, eikime ir pažiūrėkime, kas ten guli. Ahhh, taigi tai kumštinė pirštinė pasakos« Kumštinė pirštinė» . Nori klausytis?

« Kumštinė pirštinė»

Skaitymą lydiu flanelgrafo ekranu.

Vaikinai, buvo įdomu pasaka? Kas tau ypač patiko?

Kas atėjo pirmas kumštinė pirštinė?

Kaip pelė kalba, kas žino?

Kas tada atėjo pas kumštinė pirštinė?

Kaip zuikis šokinėja?

Ir tada atėjo lapė – sese, kaip lapė vaikšto?

Kas atėjo paskui lapę?

Kaip urzgia viršus – pilka statinė?

Vaikinai, kodėl? pirštinė vos nesuplyšo.

Su tokiu įdomiu pasakašiandien susitikome dėl kumštinės pirštinės, niekada, niekada nepameskime kumštinės pirštinės, kad niekas į ją nepatektų.

Publikacijos šia tema:

Aplikacija „Mitten“ (darbas komandoje vidurinėje grupėje)"Aplikacija" "Kurštinė" ( komandinis darbas vidurinėje grupėje) P.S. Pataisykite apskritimo formą. Atskirkite ir pavadinkite spalvas. Stiprinti įgūdžius.

Tikslas: suteikti idėją įvairių tipų Rusų folkloras: eilėraščiai, mįslės, pasakos, dainos, skatinantys susidomėjimą rusų liaudies menu.

Pamokų užrašai jaunesniems vaikams ikimokyklinio amžiaus. Paraiška „Kalėdų Senelio pirštinė“ Tikslas: – užpildykite paraišką. Užduotys:.

Kartu su 2-os jaunesniosios grupės vaikais tėveliams parengėme spektaklį – pasaką „Rukavichka“. Vaikai su malonumu mokėsi žodžių ir mokėsi.

Integruotos pamokos „Kurštinė“ (antroji jaunesnioji grupė) santrauka Tikslai: skatinti vaikų kalbos raidą, ugdyti gebėjimą užmegzti žodinius kontaktus su suaugusiaisiais ir bendraamžiais, tobulėti.

Edukacinių užsiėmimų, skirtų supažindinti su grožine literatūra ir kalbos raida vidurinėje grupėje „Pasaka apie pirštinę“, santrauka Programos turinys: 1. Išmokyti įsisavinti keitimo veiksmą: pasirinkti pakaitalus pagal duotą požymį (dydį). 2. Ugdykite gebėjimą perpasakoti.

Pamokos apie teatrinę veiklą „Rukavichka“ santrauka Tikslas: Ugdyti gebėjimą klausytis kalbos, suprasti turinį ir koreliuoti žodžius su pirštų veiksmais. Lavinti kalbą, mąstymą, atmintį, dėmesį.