Avalynė

Kalbos raidos pamoka – pasakojimo pagal paveikslą „ežiukai“ kūrimas vyresniojoje grupėje. Menšikovos kiškių paveikslas iš laukinių gyvūnų serijos pilkais drabužiais

Kalbos raidos pamoka – pasakojimo pagal paveikslą kūrimas

2018-02-22 - ketvirtadienis

Anotacija OD

Pasakojimo mokymas pagal paveikslą „Kiškiai“

Tikslas: Toliau mokyti vaikus pasakoti istorijas pagal paveikslą (paveikslas „Kiškiai“ iš serijos „Laukiniai gyvūnai“, P. Menšikova (M.: Prosveščenija)), laikantis plano.

Užduotys:

Išmokyti vaikus tikslingai nagrinėti paveikslą (taikinio suvokimas, nuoseklus atskirų savarankiškų epizodų nagrinėjimas, pavaizduoto įvertinimas);

Ugdyti gebėjimą rašyti logišką, emocingą ir prasmingą istoriją;

Ugdyti nuoseklią kalbą;

Ugdyti estetinius jausmus ir domėjimąsi tapyba.

Medžiaga: Tapyba -« Kiškiai »

Parengiamasis darbas: rusų liaudies pasakos „Kiškis pasipūtimas“ skaitymas; Mamin-Sibiryak, „Pasakojimas apie drąsų kiškį – ilgos ausys, nuožulnios akys, trumpa uodega“. Piešimas, modeliavimas tema „Kiškis“; žiūrėdamas iliustracijas iš serijos „Laukiniai gyvūnai“. Mokėti mintinai patarlę „Baltasis kiškis ir kiškis šoko Krokuvą“; lauko žaidimas „Medžiotojas ir kiškiai“, „Kiškis benamis“.

Edukacinės veiklos eiga:

Laiko organizavimas.

Pedagogas: Gavome laišką. Kas viduje? Įdėmiai klausykite, dabar aš perskaitysiu:

Ilga ausis

Pūkų kamuolys.

Mikliai šokinėja

Mėgsta morkas. (Kiškis).

Vaikai spėja.

Pedagogas: Kodėl manote, kad tai kiškis?

Individualūs atsakymai.

Mokytoja klausia vaikų, ką jie žino apie kiškius: „Kur jie gyvena? Kaip tu gali pasakyti apie jį?

Mokytojas išklauso vaikų atsakymus, padeda taisyklingai sukonstruoti frazes, pasiūlo tikslesnius žodžius. Vaikai: balti, pūkuoti, malonūs, geri. Jis turi ilgas ausis ir trumpą uodegą.

Pedagogas: Gerai padaryta, vaikinai. Ačiū už gražius ir teisingus atsakymus.

Tada jis kviečia vaikus pažiūrėti paveikslėlį ir pavadinti jį.

1. Kas yra nupieštas paveikslėlį?

2. Koks metų laikas rodomas? Kodėl taip manai?

3. Ką jie veikia? kiškiai? Kodėl jie tai daro?

4. Ką galite pasakyti apie kiškis, koks jis?

Pritaria tokiems titulams kaip „Kiškiai“, „Miško proskynoje“, „Netikėtas svečias“.

Kadangi šiame paveikslėlyje vaikus žavi žiemos peizažas, reikėtų pradėti žiūrėti į jį: „Kaip atrodo žiemos miškas ir proskyna? (Sniego iškrito, jo daug, sniegas gilus. Diena giedri. Nuo medžių - stovi kaip sargybiniai, saugo proskyną - aiškus šešėlis ant sniego. Sniegas atrodo melsvas.)

Mokytojas prašo vaiko papasakoti apie miško proskyną.

„Kartą giedrą kiškis iššoko į miško proskyną“, – tęsia pokalbį ir klausia: „Kaip atrodė kiškis, ar tu laimingas?

Kiškis kaip tik ruošėsi valgyti, o tada... (Vaikai kalba apie antrojo gyvūno išvaizdą.)

Apibūdinkite kiškius susitikimo metu (2–3 aprašymai). Įdomu, kuo šis susitikimas baigsis?

Baigdamas mokytojas kviečia vaikus pagal paveikslėlį sukurti įdomių ir išsamių istorijų. (Galite pakviesti mergaites ir berniukus varžytis pasakojime.)

Tada mokytojas pateikia istorijos pavyzdį:„Vieną giedrą žiemos dieną baltas kiškis iššoko į miško proskyną. Jis yra didelis, purus, o nosis maža, kaip saldainiai, ausų galiukai juodi.

Apsidairiau. Aplinkui sniegas. Mažos eglutės beveik nesimato – ji paskendo sniege. Kiškis pamatė nulūžusį medį. Jis apsidžiaugė: „Tai gerai! Jis atsistojo į koloną ir pradėjo graužti žievę.

Žiūrėk, jis turi svečią! Kiškiai yra atsargūs ir žiūri vienas į kitą. Ir nežinia, kuo šis susitikimas baigsis“.

Pamokos pabaigoje mokytojas žaidžia žaidimą „Vilkas ir kiškiai“.

Vaikai (5–7 žmonės) stovi ratu, o „vilko“ mokytoja eina ratu. Staiga jis sustoja priešais vaiką su žodžiais: „Valgyk arba nepagailėk“.

Vaikas gali pasiteisinti vadindamas tos pačios šaknies žodį, suformuotą iš žodžio arba iš jo vilkas(vilkas, vilko jauniklis, vilko jauniklis, vilkas (vilkas) ir kt.) arba iš žodžio kiškis(kiškis, kiškis, kiškis (kiškis), kiškis ir kt.).

Jei vaikas ilgai ieško atsakymo, vilkas jį „suvalgo“. Vaikas palieka ratą.

Istorijos sudarymas pagal paveikslą „Ežiukai“.

Tikslai: ugdyti gebėjimą sukurti kolektyvinę istoriją pagal paveikslą, laikantis tam tikro plano taško.

Treniruokitės atrinkdami žodžius, kurių reikšmė yra panaši; spėliodamas aprašomąsias mįsles tam tikra tema.

Ugdykite gebėjimą atidžiai klausytis draugo, jo nepertraukti ir nekartoti; įvertinkite savo bendražygių istorijas, pagrįsdami savo pasirinkimą.

Ugdykite dėmesio atmintį

Žodyno darbas: sėlinukai, uostymai, milžiniškos musmirės

Medžiaga: tapyba, diagramos.

Pamokos eiga:

Šiandien išmoksime pagal paveikslėlį sukurti istoriją, o kurį paveikslą sužinosite vėliau. Bet pirmiausia atliksime apšilimą tema „Ruduo“. (Kėdės stovi puslankiu priešais molbertą su paveikslu).

· Stiprus, gūsingas, šaltas (vėjas);

· Šlapdriba, šalta, šlapia (lietus);

· Nepralaidus, pilkas, tirštas (rūkas);

· Skystas, juodas, lipnus (purvas);

· Pilka, niūri, debesuota (dangus);

· Audringas, debesuotas, lietingas (oras);

· Sausi, geltoni, ošiantys (lapai).

Dabar atidžiai įsiklausykime į mįslę

Kokia tai Kalėdų eglutė?

Tai gyva Kalėdų eglutė -

Pilkais drabužiais,

Vaikščioja taku. (Ežiukas).

Kaip atspėjote, kad tai ežiukas? ...

Pažiūrėk į nuotrauką. Kas parodytas paveikslėlyje? (ežiukas ir ežiukas).

Kaip juos galima vadinti? (ežių šeima).

Kur jie yra? Mokytojas apibendrina.

„Rudens dieną ežio mama atvedė savo šeimą į miško proskyną, kur jie auga musmirės milžinai

Ką veikia ežiukas? Ką veikia šie ežiukai? (jie tempia kirminą skirtingomis kryptimis).

Prisiminkite, ką dar valgo ežiukai? (uogos, grybai, lervos, vabalai). (Ežiuko mama užuodžia prie sraigės, patenka į ją per lapiją)

Kaip manai, kodėl mama atnešė ežiuką į miško proskyną? (moko gauti maisto, medžioti).

Jei ji moko savo ežius medžioti, kaip mes galime ką nors pasakyti apie ją? (protingas, mąslus, dėmesingas).

Ką galite pasakyti apie ežius, kurie negali pasidalyti kirminu? (alkanas, godus, rijingas).

Ką veikia šis ežiukas? (susisuka į kamuoliuką).

Kaip manai, kodėl jis tai padarė? (Aš išsigandau vabalo ir pasislėpiau nuo jo).

Kaip dar galima pasakyti? Koks ežiukas? (bailus, baisus, baisus, silpnas).

Dabar šiek tiek pailsėsime ir pažaisime.

Kūno kultūros minutė.

Ežiukas skubėjo namo

Jis vežėsi atsargas vietoje.

Jis šuoliavo per iškilimus, šokinėdamas vietoje.

Jis greitai bėgo per mišką, bėgdamas vietoje.

Staiga jis atsisėdo ir persirengė, atsisėskite, apkabinkite kelius,

Jis virto apvaliu kamuoliu ir prispaudė galvą prie kelių.

O paskui vėl pašoko, atsitiesė ir ėjo

Ir jis nuskubėjo pas vaikus. vietoje.

Atidžiai išnagrinėjome paveikslėlį ir dabar pagal jį sukursime istoriją. Pasakojimą kursime grandine: vienas vaikas pradeda, kitas tęsia, trečias ir ketvirtas baigia. Kad jums būtų lengviau pasakyti, naudokite kontūrą. Kiekvieną plano tašką pažymėkime paveikslėliu:

1 Koks metų laikas pavaizduotas paveikslėlyje?

2 Kas ir kas pavaizduota?

3 Kur vyksta veiksmas?

4 Kas nutiko visiems ežiams? Kodėl?

5 Kuo viskas baigėsi?

Kiekvienas iš jūsų pasakys tik vieną plano tašką (mokytojas klausia vaikų, į kurį plano punktą kiekvienas iš jų atsakys).

Rašydami istoriją stenkitės vartoti žodžius, kuriuos vartojome žiūrėdami į paveikslėlį ir stenkitės papasakoti taip, kad nebūtų ką pridurti.

(pasakoja vaikai, mokytoja ir kiti vaikai įvertina, kuri „grandinė“ istorija buvo įdomesnė, pagrindžia savo pasirinkimą).

Ar žinote ir tai, kad vaikiškose knygelėse dažnai galima pamatyti ežiuką, ant nugaros nešantį obuolį. Tiesą sakant, ežiukai ant nugarinių spyglių neduria obuolių, grybų ar kitų didelių daiktų – jie fiziškai negali taip susirangyti, kad tai padarytų. Mito, kad gyvūnai nešiojasi atsargas ant nugaros, „tėvas“ yra senovės Romos istorikas Plinijus Vyresnysis. Iš kur jis tai gavo, nežinoma.

Anna Vinogradova
Kalbos ugdymo pamokos vyresniųjų grupei „Pasakojimas pagal paveikslą „Ežiukai“ santrauka

Švietimo integracija regionuose: "Bendravimas"

Tikslas: padėti išmokyti vaikus kurti pasakojimas pagal paveikslėlį, remiantis turimomis žiniomis apie gyvūnų gyvenimą; teisingai sudaryti sakinius; aiškiai ištarti žodžius.

Užduotys:

"Bendravimas"

Ugdyti gebėjimą suprasti mįslių vaizdinių posakių reikšmę;

- plėtoti vaikų žodyną: būdvardžiai (dygliuotas, jautrus, veiksmažodžiai (veiksmai);

Išmanyti gebėjimą palyginti siuvimo adatą ir ežio adatą;

Sustiprinti taisyklingą garsų Ch ir Sh tarimą;

Išmokite atskirti šiuos garsus, aiškiai ir aiškiai tarti žodžius su Ch ir Shch ir paryškinti šiuos garsus žodžiuose.

Medžiaga:

Tapyba"Ežiukai"(serialas "Laukiniai gyvūnai", autorė P. S. Menšikova); Paveikslėliai: ežiukas, adata, rutulys, kutas, šepetys, lydeka, laikrodis, skydas, šuniukas, arbatinukas, lagaminas, puodelis.

Metodinės technikos:

Praktiška: žaidimas;

Vizualinis: Rodyti, apžiūra;

Žodinis: paaiškinimas, klausimas.

Preliminarus darbas:

Pokalbis tema: "Kas yra ežiukas?".

Pamokos eiga

Mokytojas užmeta mįslę ežiukas:

Miško gilumoje gyvena piktas neliesti,

Yra daug adatų, bet nė vieno siūlo.

(N. Artyukhova)

Rodyti temą ežio paveikslas. Kodėl sakoma, kad ežiukas yra jautrus? (Kadangi apaugusi spygliukais, liesti negalima, dygliuota, galima dūkti, plikomis rankomis paimti negalima). Kodėl ežiui reikalingos adatos? (Kad apsisaugotumėte nuo lapės, vilko, pasislėptumėte nuo bėdų). Ką valgo ežiukas? (Pelės, kirminai, vabalai, medžių šaknys). Kaip manote, ar obuolys, grybas ir kriaušė atsidūrė ant ežio nugaros? (Nukrito nuo medžio, kažkas padėjo man ant nugaros). Ežiuko kojos mažos ir trumpos, o jis pats nieko negali užsidėti ant nugaros.

Pirštų žaidimas.

Paruošėme pirštus ir suspaudėme juos į spyną.

Ežiukas, ežiukas, keistuolis,

Pasiuvau subraižytą striukę.

Nori žaisti su mumis

Eksponuojama tapyba"Ežiukai". Atidžiai pažiūrėk kas ant to nupiešta paveikslėlį? (Ežiukai, ežiai su ežiukais) Kokį pavadinimą galima duoti šiam paveikslėlį? (Ežiukai) Ką galima pavadinti ezhato mama? (Ežiukas) O jos vaikai? (Ezhata)

Kur ežiukai ir ežiukai? (Miške) Ką jie čia veikia? (Jie gyvena,

vaikščiojimas). Koks metų laikas paveikslėlį? (Vasara) Kaip tu atspėjai? (Kadangi žolė žalia, uogos auga, medžiai žali) Ką veikia ežiukai? (Vienas ežiukas geria vandenį, kitas žiūri į varlę, o trečias atsargiai

žiūri į vabalą) Ką veikia ežiukas? (žiūri savo ežiukus) Kaip manote, ką jie darys toliau? (Jie eis namo, eis aplankyti)

Mokytojas duoda užduotį sugalvoti istorija pagal šią nuotrauką, naudojant ką tik pasakytus žodžius apie ežiuką. Man primena šiuos žodžius (dygliuotas, jautrus ir pan.) Kiekvienas turi sugalvoti savo istorija. Po dviejų istorijos atsakymus vaikai vertina naudodami mokytojo klausimus (PSO istorija buvo įdomiausia)

Po vaikų pasisakymų mokytojas apibendrina (Įdomi istorija, trumpas, pilnas)

Mokytojas siūlo sukurti kolektyvą istorija. Skambina trims vaikams, pasiūlo Siekti susitarimo: kas pradės, kas tęs ir kas baigs. Atlikę užduotį vaikai atsako į klausimą, kaip jiems įdomiau. pasakyk: po vieną arba grupė.

Kūno kultūros minutė.

Pakelkite pečius

Šokinėti žiogai

Šok-šok, šokini-šok

Sustabdyti! Atsisėskite!

Valgėme žolę

Klausyk tylos

Aukščiau, aukščiau aukštai

Lengvai šokinėkite ant kojų pirštų.

Kuo padengtas ežio kūnas? (adatos) Taip, taip, ežio kūnas apaugęs spygliais, jis dygliuotas. Jūs jau žinote mįslę apie ežiuką. Klausyk kito mįslė:

Esu mažo ūgio

Plonas ir aštrus

Aš ieškau kelio su nosimi,

Vilkiu uodegą už savęs.

(adata)

Kas tai yra? (Apie adatą) Kuo panašios ežio adata ir ši adata? Rodo siuvimo adatą. (Jie yra ploni, ilgi ir aštrūs)

Dabar pažaiskime šiek tiek. Klausykitės garsų, – garsiai sako mokytoja "h", tada taip pat garsiai "SCH". Kokį garsą išgirdote pirmiausia? (Garsas "h") O kuris tada? (Garsas "SCH") Atsakymai yra choriniai ir individualūs. Ir dabar aš išleisiu tą garsą "h", tada garsas "sch". kada išgirsi "h", pakelk ranką ir kada "SCH" paslėpk rankas už nugaros. Būkite labai atsargūs.

Ant stalo Pakabinamos įvairios nuotraukos(rutulys, laikrodis, bitė, drugelis, rašiklis, lydeka, šepetys, skydas, šuniukas). Mokytojas klausia vaikų, kas tai yra? (Klausimas užduodamas kiekvienam paveikslėlį kaip ir visi kiti grupė ir atskiri vaikai). Koks garsas yra šiame žodyje "h" arba "SCH"?

Kas tau labiausiai patiko klasė?

Kur galime panaudoti šias žinias?

Publikacijos šia tema:

Atviros išsamios pamokos apie kalbos raidą ir modeliavimą vidurinėje grupėje „Ežiukai“ santrauka Savivaldybės biudžetinė ugdymo įstaiga "Kiselnios vidurinė mokykla" (priešmokyklinės grupės) D. Kiselnya Atvirojo komplekso santrauka.

Vyresnės grupės vaikų kalbos raidos pamokos santrauka. Pasakojimas pagal paveikslą „Ežiukai“ Tikslas: Išugdyti įgūdžius sukurti išsamią istoriją pagal paveikslėlį. Tikslai: Edukacinis: Išmokite sukurti pasakojimą pagal paveikslėlį pagal planą.

Pamokos apie kalbos raidą vyresniųjų grupės vaikams „Kūrybinės istorijos kūrimas pagal paveikslą „Namo statyba“ santrauka Pamokos apie kalbos raidą vyresniųjų grupės vaikams „Kūrybinės istorijos piešimas pagal paveikslą „Namo statyba“ (naudojant TRIZ technologiją) santrauka.

"Augintiniai". Vyresniajai grupei skirtos kalbos raidos pamokos santrauka. Socialinių žaidimų technologija „klajoja po paveikslą“ Vyresniajai grupei skirtos kalbos raidos pamokos santrauka. Socialinių žaidimų technologija „Klaidžioji po paveikslą“ Tema: „Gyvūnėliai“. Integracija.

Kalbos raidos pamokos santrauka. Pasakojimas pagal paveikslą „Žiemos linksmybės“ (parengiamoji logopedinė grupė) Pamokos tikslas: Tobulinti įgūdžius kurti istoriją pagal siužetinį paveikslą. Tikslai: Korekcinio ugdymo tikslai: - Atnaujinti.


OOD santrauka
apie kalbos raidą vyresniojoje grupėje
„Istorijos sudarymas pagal paveikslą „Ežiukai“.
Tikslas. Padėkite vaikams išnagrinėti paveikslėlį ir pavadinti jį. Išmokite pagal paveikslą savarankiškai sukurti istoriją, laikydamiesi plano.
Programos turinys:
Toliau mokykite vaikus pagal paveikslėlį sudaryti nuoseklią istoriją, sutelkiant dėmesį į mokytojo pasiūlytą planą.
Pratinkite vaikus formuojant žodžius su ta pačia šaknimi iš daiktavardžio ežiukas, parenkant gyvūnus apibūdinančius būdvardžius;
Patikslinti vaikų žinias apie laukinių gyvūnų (ežių) gyvenimą gamtoje.
Žodyno aktyvinimas: milžiniškos musmirės, uostymas, dygliuotas kamuolys
Medžiaga: paveikslas „Ežiukai“ (iš serijos „Laukiniai gyvūnai“, autorė P.S. Menšikova), molbertas, rodyklė: I. Akimuškino pasakojimų „Buvo ežiukas“, I. „Ežiukai“ skaitymas. Sokolov-Mitkov, pokalbis apie ežių gyvenimą gamtoje, žiūrint iliustracijas tema „Laukiniai gyvūnai“.
Pamokos eiga
- Vaikinai, pasakykite, kokius miško gyvūnus pažįstate?
– Miške gyvena daug gyvūnų. Apie ką kalba ši mįslė?
Per mišką rieda kamuoliukas, turi dygliuotą pusę, Naktį medžioja vabalus ir peles.
– Kaip atspėjote, kad tai ežiukas?
– Ežiukai labai įdomūs gyvūnai. Jie gyvena šeimose: tėtis -... (ežiukas ar ežiukas), mama -... (ežiukas), vaikai -... (ežiukai), galite juos meiliai vadinti... (ežiukais), o jei yra. vienas kūdikis, tada... (ežiukas). - Sėsk ant kėdžių.
Tarp nukritusių lapų tylu
Ežiukas skinasi kelią,
Ir jie skuba paskui ją vienu failu
Ją valgo keturi žmonės...
(Ant molberto uždedamas paveikslas. Vaikai kurį laiką žiūri.) – Kas paveiksle pavaizduotas?
- Kaip manai, kur jie yra?
– Kaip atspėjote, kad čia miškas?
Mokytoja apibendrina: „Rudens dieną ežio mama savo dygliuotą šeimą atvedė į miško proskyną, kur auga milžiniški musmirės grybai.
– Kaip manai, kodėl mama atnešė ežiuką į miško proskyną?
- Taigi, kokia ji mama?
- Pažiūrėk, ką veikia ežiukas?
Atliekamas teiginių apibendrinimas
– Ką veikia ežiukai?
– Kaip galima pasakyti apie ežiukus, kurie dalija kirminą?
- Kodėl šis ežiukas pasislėpė?
-Kaip jis atrodė?
- Kaip galime pavadinti šį mažą ežiuką?
Teiginių apibendrinimas
– Kaip manai, ar ežiams patinka miško proskynoje? Kodėl?
Fizminutka - Vaikinai, parodykime, kaip tėtis ežiukas rūpinasi savo šeima.
Ežiukas nuskubėjo į savo namus, su savimi nešėsi reikmenų.
Jis šuoliavo per kauburius ir greitai nubėgo per mišką.
Staiga jis atsisėdo ir persirengė, pavirtęs į apvalų kamuoliuką.
O tada vėl pašoko ir nuskubėjo pas vaikus.
Vaikščioti vietoje.
Toliau eikite ir „nešiokite krepšį už nugaros“.
Šokinėja vietoje.
Bėkite vietoje, sulenkite rankas.
Pritūpti.
Prispauskite galvą prie kelių, rankomis apkabinkite kelius.
Pakilti į aukštį.
Vaikščioti vietoje.
- Dar kartą atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį. Kaip tai pavadintum?
Papasakokite apie tai, kas yra paveikslėlyje; kokiu metų laiku ir kur vyksta veiksmas?
Papasakokite, kodėl čia atkeliavo ežiukai, papasakokite apie ežiuko motiną ir jos jauniklius – ežiukus.
Pasakojimą galite užbaigti žodžiais apie tai, kaip ežiukai jaučiasi miško proskynoje.
Klausykite, vaikinai, mano pasakojimo: – Buvo ramus vasaros vakaras. Ežiukas nuvedė ežiukus į nedidelę miško proskyną. Ten augo milžiniški musmirės grybai ir gulėjo nukritę lapai, išsibarstę po proskyną. Du iš jų rado kirmėlę, pagriebė ir kiekvienas nusitempė prie savęs. Trečias ežiukas skuba prie jų. Ketvirtas, nubėgęs toli į šoną, sutiko didelį juodą vabalą. — Labai baisu! - pagalvojo ežiukas ir tik tuo atveju susisuko į kamuoliuką Ežiukas užsiima savo reikalais. Ji pastebėjo sraigę ant medžio ir artėja prie jo. Tai gerai ežiams miško proskynoje.
- Ar tau patiko mano istorija? Ką prisiminėte ar jums buvo įdomu mano istorija? - Pagal šį paveikslėlį sugalvokite istoriją.
Paeiliui klausykite 3–4 vaikų pasakojimų.
- Gerai padaryta, gerai pasakyta, dabar pažaiskime šiek tiek. Aš pavadinsiu gyvūnus, o jūs padėsite man rasti jiems žodžių apie tai, kas jie yra.
Žaidžiamas didaktinis žaidimas „Pasirink žodį“, skirtas gyvūnus žyminčių daiktavardžių būdvardžiams parinkti.
– Dar kartą pažiūrėkite į dygliuotą šeimą, pamatysite, kaip jiems visiems gera? Atminkite, kad atskirti gyvūnų negalima, nes kiekvienas gyvūnas turi savo šeimą.

Pavadinimas: Menšikovos serijos „Laukiniai gyvūnai“ paveikslas su kiškiais

Menšikovos M. ežiukų tapyba iš laukinių gyvūnų serijos: edukacija

pagal paveikslą „Kiškiai“ (serija „Laukiniai gyvūnai“ „Vaikų paveikslas Ežiukai“ (iš serijos „Laukiniai gyvūnai“ P. Primena: Kalbėjomės, kodėl Menšikova jo

Medžiagos: paveikslas „Kiškiai“ iš P. Menšikovos serijos „Laukiniai gyvūnai“ „Žiūrime į paveikslą Ežiukai“.

Menšikova (M.: Aralo jūra, Menšikova) svarsto, yra daug interpretacijų vaikų paveikslui „Ežiukai“ (iš serijos „Laukiniai gyvūnai“ P. ()

P. Menšikovos serijos „Laukiniai gyvūnai“ tapyba kiškiai. 3 dienos nužudyti licenciją. naujausias žemėlapis 6.75 dota ai.

Menšikovos ežių paveikslas iš laukinių gyvūnų serijos. darželio grupė Pamokų planai Pasakojimai pagal paveikslą Kiškiai (serija Laukiniai gyvūnai).

Ežiukų paveikslas iš laukinių gyvūnų serijos P. Menšikova M.: toliau mokykite vaikus pasakoti istorijas pagal paveikslą (paveikslas „Kiškiai“ iš serijos „Laukiniai gyvūnai“, autorius P.

Pasakojimas pagal paveikslą Kiškiai“ (serija „Laukiniai gyvūnai“. Autorė P. S. Menšikova). Tikslas: stiprinti vaikų žinias apie laukinių gyvūnų gyvenimo būdą;

Neįtikėtina, kad apie šį filmą sužinojau tik kitą dieną. Keista, kodėl taip atsitiko, nes man patinka rusiškas kinas, o šį kūrinį galima lengvai apkaltinti kultiniu. Filmai apie mokyklą visada sukelia platų atgarsį Vieniems mokyklos laikas sukelia džiaugsmo ir nostalgijos audrą, kitiems – neigimas ar net atstūmimas. Tačiau abejingų žmonių nėra. „Jūs tiesiog įsigilinote į save ir tapote pesimistas“. ©Melodrama Gyvensime iki pirmadienio“ – tikras šeštojo dešimtmečio kinas“ – protingas ir moralus, mąstantis ir drąsus, malonus ir visiems suprantamas. Tai turbūt vienas geriausių filmų apie mokyklos gyvenimą, apie mentorių-mokytoją. Taip, net viename filmo pavadinime yra visas pasaulis. Atrodytų, kad visi žmonės stengiasi išgyventi šią sunkią dieną – pirmadienį, bet kaip reikia mylėti ir vertinti savo darbą – išlaukti, kad išgyventum iki šios brangios dienos – galima tave gerbti, bet tai sunku mylėti tave“. ©Dabar keista žiūrėti ir suvokti tokį juodai baltą filmą, kuriame žmonių santykiai ir moralinės vertybės yra svarbiausias ir pagrindinis prioritetas. Kur nėra susišaudymų, laukinių gaudynių, muštynių, kraugeriškų žmogžudysčių ir viso kito, prie ko esame įpratę ir ko tikimės kino teatruose. Tačiau yra ramiai tekanti gyvenimo istorija, nuo kurios neįmanoma atsiplėšti, kuri, nepaisant savo paprastumo, yra priklausoma ir įdomi. Tačiau paprastais žodžiais tai tiesa. Galbūt todėl filmas toks nuoširdus ir aštrus. Kūrėjai Stanislavas Rostotskis ir Georgijus Polonskis turi pasakyti ačiū. Šiam didingam kūriniui, kuris laikui bėgant neišbluks, o tik suliepsnos ryškesne liepsna – 15 eilučių! Daugumai žmonių lieka tik brūkšnys tarp dviejų pasimatymų.“ © Idealus aktorius. Idealus žmogus. Viačeslavas Tichonovas. Ką galite pasakyti apie šį nuostabų aktorių? Tik geriausi. Neišvardinsiu jo nuopelnų ir nuopelnų, manau, kad visi jau viską žino. Jo personažas Ilja Semenovičius stengiasi ne tik įteigti žinias savo kaltinimų galvose, bet ir iš jų padaryti tikrus žmones. Nuoširdžiausias filmo epizodas – pseudo atsisveikinimo su mokiniais scena. Puiki žvilgsnio kalba, kai žodžiai yra pertekliniai. Neįtikėtinai įdomu, kai dvi dešimtys entuziastingų akių klauso jūsų herojaus - Na, kodėl nerimauji? Pats sakei, kad jei žmogus kvailas, tai ilgai! ©Galite pažymėti ir kitus ryškius aktorius, o kai kuriems šis filmas buvo kelrodė žvaigždė ir pradžios pradžia: Nina Menšikova, Irina Pečernikova, Olga Ostroumova, Igoris Staryginas, Valerijus Zubarevas, Liudmila Arkharova, Liubov Sokolova ir kt. Didingi darbai – tikri ir kupini tikroviškumo. Bravo apie ką filmas? Kalbama apie amžinas ir nekintamas tiesas. Apie supratimą ir atsidavimą, apie meilę ir draugystę, apie vienatvę Taip, jis labai naivus, ypač šiuo metu, bet vis tiek išlieka aktualus. Nes galų gale mes visi einame link to paties, nes laimė yra tada, kai esi suprastas!